klasa VIII B

GRAMATYKA , GEOGRAFIA

Praca domowa:
1.Proszę ćwiczyć dyktanda na stronie internetowej https://dyktanda.online/
(wybrać opcje klasy 4-6, różne): „Niezdecydowany Michał”, „Spędzenie dnia z rodzona”, „Pejzaż”
Dyktando za dwa tygodnie.
2. W załącznikach znajdują się prace domowe: Obiekty UNESCO , krzyżówka, karta pracy str. 85
3. Wszystkie zalegle prace proszę przesłać na e-mail: izabela.wyrwas.szkolajp@gmail.com

2021-11-20 15:54:59 ET
20 listopada 2021

Dyktando nr 2

W załączniku nr 1 jest Dyktando nr 2, proszę ćwiczyć w domu.
W nadchodzącą sobotę to samo dyktando będzie na zajęciach.
Powodzenia!

2021-11-15 14:33:14 ET
Maria Kucharz
20 listopada 2021

GRAMATYKA, GEOGRAFIA

GRAMATYKA:
Praca domowa:

Dokonaj rozbioru logicznego podanych zdań:

1. Z bocznej uliczki wyjeżdża samochód.
2. Z okna samochodu wychylił się zdziwiony kierowca.

GEOGRAFIA :
Karta pracy str. 85

Uwaga:
W załączniku znajdują się informacje dotyczące konkursu na kartkę świąteczną.

E-mail: izabela.wyrwas.szkolajp@gmail.com

2021-11-13 14:42:51 ET
13 listopada 2021

GRAMATYKA, GEOGRAFIA

Temat ostatniej lekcji to: Nieodmienne części mowy - ćwiczenia.

Geografia:
Temat: Pojezierza Polskie.

W tym tygodniu nie ma pracy domowej 😊

2021-11-01 11:12:50 ET
30 października 2021

HISTORIA I JĘZYK POLSKI

Praca domowa z historii
Cwicz. 4 - s.7

Praca domowa z języka polskiego

Nauczyć się pięknie pisać dyktando (to dyktando będzie dyktowane w klasie w najbliższą sobotę. Patrz załącznik nr 2

2021-10-26 08:29:50 ET
Maria Kucharz
24 października 2021

GRAMATYKA

Temat wczorajszych zajęć: Nieodmienne części mowy.

Materiał znajduje się w załączniku.

2021-10-24 19:06:05 ET
23 października 2021