klasa VIII A

TEST Z HISTORII

Test z historii już w najbliższą sobotę. 20 pytań - 4 odpowiedzi podane - jedna poprawna lub prawda/fałsz do zaznaczenia.

2022-05-03 21:08:52 ET
7 maja 2022

Geografia- prezentacja

Geografia – praca domowa
Proszę wykonać prezentacje na dowolny temat z geografii. Może to być kraina geograficzna, miasto, wieś itp. Minimum 5 slajdów ( osoby, ktore przygotowuja w parach - min 10 slajdów ).

Klasa 8a termin wykonania: Kwiecień 30 i Maj 14.

2022-04-24 15:02:42 ET
23 kwietnia 2022

Napisz własną refleksję na temat: Kto od najmłodszych lat uczy mnie życia.

Na 2 kwietnia proszę przygotować się do dyktanda (informacja w załączniku.

2022-03-28 19:44:46 ET
26 marca 2022

GRAMATYKA

Temat: ABC wiedzy o czasopismach.

Praca domowa:
Przeczytaj jeden artykuł opublikowany w wybranym przez Ciebie czasopiśmie (lub dokoncz prace zaczeta na lekcji) . Napisz na jego temat 10 zdań. Nie zapomnij podać tytuł artykułu, w którym czasopiśmie i kiedy się ukazał artykuł oraz kto jest jego autorem.

Przypominam, ze termin oddania rozprawki minal 12marca, osoby, ktore nie oddaly prosze o przyslanie w tym tygodniu.

2022-03-20 15:02:21 ET
19 marca 2022

Spędzanie wolnego czasu.

Napisz wypracowanie jak ty spędzasz wolny czas.
3 paragrafy /100 słów/

Historia - notatka w załączniku
Praca domowa ćwiczenie 5 strona 33

2022-03-19 14:01:16 ET
19 marca 2022

GRAMATYKA

TEMAT: WYZYNY POLSKIE

Pomoce do lekcji i praca domowa w załączniku.

2022-03-05 17:33:21 ET
5 marca 2022