klasa VII B

Zadanie domowe z literatury Agnieszka Nowak-Giera

PODSUMOWANIE ZAJĘĆ NA POLANCE:

-Przedstawienie zasad panujących na zajęciach dotyczących nauki zdalnej
-Omówienie Regulaminu szkoły Języka Polskiego
-Czytanie wiersza pt. "Książka" ( książka do literatury str.6 i próba odpowiedzi na pytania do wiersza ze strony 7.

ZADANIE DOMOWE NA NASTĘPNĄ SOBOTĘ 9-26-2020:

Wykonaj zadanie 7 ze strony 7 w książce do literatury. Napisz na osobnej kartce.
Do zobaczenia w sobotę

2020-09-21 09:55:34 ET
Agnieszka Nowak-Giera
26 września 2020

Lekcja 1

Podsumowanie lekcji numer 1

1. Omówienie zasad panujących na zajęciach. (zdalna nauka).
2. Omówienie regulaminu szkolnego.
3. Przypomnienie części mowy: rzeczownik, czasownik, przymiotnik.
4. Zadanie integracyjne.
5. Analiza tekstu czytanego.

Do zabaczenia za tydzien.

2020-09-19 14:09:05 ET
Rafał Wolanowski
19 września 2020

Ochrona środowiska w Polsce

Ostatnia lekcja geografii.
Uczeń czyta o parkach narodowych w Polsce ( podręcznik s 84-88)
Praca domowa dla osób chętnych i zainteresowanych pierwszą oceną w przyszłym roku szkolnym w kl8:
Przygotuj plakat o wybranym polskim parku narodowym. Szczegóły w zadaniu domowym s88. Powodzenia

2020-05-09 12:50:04 ET
Artur Haraburda
26 września 2020

Zadanie domowe z literatury Agnieszka Nowa-Giera

Witam Was kochani!
Zblizamy sie do konca roku szkolnego zatem wrzucam ostatnia prace domowa, ktora prosilabym o przeslanie do 12 maja.

PLAN LEKCJI:

- Przeczytaj opowiadanie w ksazce do literatury pt. " Spotkanie z niewidoma kolezanka", str. 139
- Zapoznaj sie z nowym slownictwem w brazowej tabelce
- Odpowiedz ustnie na pytania 1, 2, 3, 4, 5,6,7, 8
_ Zapoznaj sie ze slownictwem w fioletowej tabelce i z kazdym wyrazem uloz zdania i wpisz je do zeszytu

ZADANIE DOMOWE:

Napisz dalszy ciag historii znajomosci Natalki z Ania ( 150 slow)

Pozdrawiam Was serdecznie.

Agnieszka Nowak-Giera

2020-05-03 23:36:45 ET
Agnieszka Nowak-Giera
12 maja 2020

Cele:
Zapoznanie się z Polska międzywojenna .
Wyniki:
Poznanie trudu życia naszych poprzedników i dążenia ich dla dobra przyszłości.
TEMAT:Trudne czasy II Rzeczpospolitej.
1.Nowa Konstytucja.(str.104).
2.Trudny okres gospodarczy.(str.105,106,107).

Ćwiczenie 5 str.110,111.
Prace należy przesłać do 25 maja 2020r. Na adres e-mail sokolowski60@yahoo.com.

2020-05-02 12:01:17 ET
Andrzej Sokolowski
15 maja 2020

Wirtualna wizyta w muzeum Jana Kochanowskiego. Temat na 2 lekcje -Maj 2 i 9

Maj 2 i Maj 9, 2020

Temat: Wirtuala wizyta w muzeum Jana Kochanowskiego.

Według zarządzenia Szkoły - Uczniowie, którzy nie prześlą zadań domowych w terminie do 16 Maja 2020 roku (zadania domowe są traktowane jako obecność ucznia na zajęciach) , zostaną nieklasyfikowani do następnej klasy. Bardzo proszę rodziców o dopilnowanie.

Klasa 7 A - 39 % uczniów nie przesłało żadnego zadania domowego
Klasa 7 B – 42 % uczniów nie przesłało żadnego zadania domowego
Klasa 7 C – 37% uczniów nie przesłało żadnego zadania domowego

Zapraszam was do wirtualnego zwiedzania muzeum Jana Kochanowskiego a następnie po obejrzeniu filmiku proszę o napisanie krótkiego sprawozdania z tej wizyty.

***Proszę pamiętajcie, żeby podczas oglądania sporządzać notatki, które pozwolą wam w pisaniu sprawozdania ***

Pozdrawiam i życzę powodzenia w pisaniu.
RW

2020-05-01 18:32:53 ET