klasa VI E

Strona: Poprzednia | 2

Glosne czytanie metoda sylabowa

Z Elementarza na str.30 i 32 czytamy glosno wszytkie sylaby, wyrazy i tekst czytanki metoda sylabowa po czym staramy sie zapamietac i opowiedziec o czym byla mowa w czytankach. Wybieramy 10 wyrazow i ukladamy z nimi pelne zdania. Z cwiczen prosze uzupelnic strone 2 do strony 13. Dni tygodnia prosze powtorzyc i nauczyc sie na pamiec.

2020-03-23 17:50:35 ET
Alicja Kowalker
21 marca 2020

Witam wszystkich Rodzicow i Uczniow

W zwiazku z zaistniala sytuacja nauka jezyka polskiego bedzie odbywac sie w innej formie oczywiscie do zrealizowania w domu.Chcialabym aby uczniowie dokladnie powtorzyli i uzupelnili ostatni material z dnia 7 marca. Zachecam rowniez do wybrania i przeczytania polskiej ksiazki i opisania jej w zeszycie czyli: tytul ksiazki,autor, glowny bohater(bohaterowie) gdzie rozgrywa sie akcja, jaki jest watek przewodni oraz dlaczego podoba ci sie ta kasiazka.Prosze o wyslanie tylko karty pracy na e-mail alicjakowalker123@gmail.com jako zalacznik lub tresc e-maila jak rowniez mozna wysylac zdjecie s-mesem na moj nr telefonu 860 7971119. Jezeli pojawia sie jakiekolwiek pytania prosze o kontakt.Pozdrawiam serdecznie i zycze zdrowia.

2020-03-23 17:18:05 ET
Alicja Kowalker