klasa IV E

Laurka na dzien Mamy

Dzien dobry
To nasze ostatnie zajecia i praca domowa w tym roku szkolnym.Bardzo prosilabym was o wykonanie pieknej laurki i napisaniu zyczen dla wszych kochanych mam.
Bardzo prosze o pezslane mi zdjecia wasej pracy na moj nr telefonu 860-518-7606.
Jestescie wspaniali ze tak ciezko pracujecie uczac sie poza budynkiem naszej szkoly.Ciesze sie bardzo z efektow jakie macie przy czytaniu,naprawde pieknie!!!
Ukonczylismy caly material jaki byl przygotowany dla klasy .
Dla osob ktorejeszcze mi niewyslaly prac domowych prosze o zrobienie tego jak najszybciej czas jest tylko do 16 maja aby dzieci mogly zaliczyc klase 4.
Dzien Mamy to piekne swieto dlatego chcialabym zlozyc najserdeczniejsze zyczenia wszystkim mamom.
Katarzyna Loranger

2020-05-10 11:31:12 ET
10 maja 2020

Dzien Matki

Witam wszystkich serdecznie i chcialabym podziekowac za przeslanie waszych prac.
Wszyscy napewno przeczytali czytanke "Dzien Matki" st.26.Dzisiaj wykonacie cw 2,3/st 27 oraz 1+1/st28.
W zeszycie pod tematem lekcji odpowiedz w kilku zdaniach na pytania z cw1/27 oraz wymien co zbierala Zuzia w ogrodzie.
1.Odpowiedz w kilku zdaniach na pytania z cw2/28(3-4 zdania)
2.Nagraj i przeslij mi dowolny fragment przeczytany przez ciebie z czytanki "Dzien Matki".860-518-7606.
Pozdrawiam wszystkich goraco Katarzyna Loranger

2020-05-03 15:58:55 ET
2 maja 2020

Wielkanoc CD

Dzien dobry
W dniu dzisiejszym pracujemy w cwiczeniu "Lubie Polski" st.40-44, bardzo prosze o wykonanie wszystkich cwiczen.
W zeszycie pod lekcja prosze o zapisanie
To znajdowalo sie w moim koszyku ze swieconka;(wymieniamy co to bylo)
Praca domowa:
Naucz sie czytanki "Dzien Matki" st.26
Dziekuje wszystkim za przesylanie prac domowych i tego co wykonaliscie.
W tych trudnych czasch zycze wszystkim duzo zdrowia i wytrwalosci.
Pozdrawiam goraco Katarzyna Loranger

2020-04-26 11:41:57 ET
25 kwietnia 2020

Wielkanocne tradycje.

Bardzo prosze o wykonanie cwiczen z ksiazki Lubie czytac po polsku
2/25 oraz 1/25.
jako prace domowa wykonajcie pisanki wraz z rodzenstwem lub z rodzicami .
Z okazji Swiat Wielkanocnych chcialabym zlozyc wszystkim przedewszystkim zdrowych i radosnych swiat.
Pozdrawiam serdecznie Katarzyna Loranger

2020-04-07 18:19:11 ET
4 kwietnia 2020

Temat lekcji:Niedlugo Wielkanoc.

Przeczytaj glosno czytanke "Swieta Wielkanocne" st 23
W zeszycie pod lekcja napisz 4 zdania z uzyciem wyrazow;
-pisanka
-Wielkanoc
-koszyczek
-baranek
Wykonaj cw 2,3/st 24 oraz 1/st24,25
Praca domowa:
Naucz sie czytanki"Swieta Wielkanocne".Odpowiedz na pytanie 1 pod czytanka.

2020-03-29 15:41:04 ET
28 marca 2020

Z soboty 21 marca

W dniu dzisiejszym bedziemy tylko pracowac w cwiczeniu "Zeszyt cwiczen 2"
Cw.1A/88, 1B/89, 2A/90, 2B,2C/91 oraz 3A/92.
Praca domowa;
Nazwac najwieksze polskie gory i morze.Zapisz to w zeszycie pod lekcja i data z soboty.
W ubiegla sobote blednie podalam swoj nr. telefonu ktory poprawilam, ale jesli ktos przeslal mi prace domowa pod zly nr prosze o przeslanie ponowne 860-518-7606 przepraszam i dziekuje
Prace domowe sa oceniane i na podstawie tych ocen bedzie ocena koncowa.

2020-03-22 11:06:01 ET
21 marca 2020