klasa II B

Strona: Poprzednia | 2 | Następna

Lekcja z dnia 30 pazdziernika

Drodzy Rodzice .
Konspekt lekcji , skan kart pracy oraz zadanie domowe zostało wysłane na Wasz email.

2021-10-31 06:13:50 ET
13 listopada 2021

Lekcja z dnia 23 pazdziernika

2021-10-24 07:31:03 ET
30 października 2021

Lekcja z dnia 16 pazdziernika

Drodzy Rodzice .
Konspekt lekcji z dnia 16 pazdziernika , skan ćwiczeń oraz zadanie domowe zostały wysłane na Wasz email.

2021-10-17 06:52:30 ET
23 października 2021

Lekcja z dnia 9 pazdziernika

Drodzy Rodzice.
Konspekt lekcji i zadanie domowe zostało wysłane na Wasz adres emailowy

2021-10-09 17:45:20 ET
16 października 2021

Jesień . Cd alfabet , głoska i litera.

Kochanie Rodzice . Zadanie wraz ze skanem i konspektem z lekcji wysłane na Wasz email.

2021-10-02 20:02:10 ET
9 października 2021