klasa II A

praca domowa z 20.11

Na ostatnich zajęciach zrealizowaliśmy:
Czytanka str. 103-104, 106, 107
-Książeczka Pielgrzymi
-Czego brakuje 3
-Rzeczowniki

Naucz się czyać czytankę str. 103-104 lub wybraną stronę z książeczki którą wykonaliśmy w klasie
ułóż i napisz 3 zdania z dowolnie wybranymi rzeczownikami z karty pracy Rzeczowniki

Przypominam że najbliższa sobota jest dniem wolnym od zajęć. Wszystkim życzę udanego Święta Dziękczynienia. Do szkoły przychodzimy 4 grudnia :)
Proszę pamiętać o przyborach szolnych, potrzebne będą nożyczki i klej.

2021-11-22 19:41:40 ET
4 grudnia 2021

praca domowa z 13.11

Na ostatnich zajęciach zrealizowaliśmy:
Karty pracy - które właśnie Państu wysłałam:
- KP 1: Lech, Czech i Rus
- KP 2: 4 pytania (karta z orłem)
- KP 3: Znajdź ukryte wyrazy...
- KP 4: Walka Polaków o niepodległość
- KP 5: budowa wyrazów i zdań (uczniowie robili samodzielnie- zabrałam do sprawdzenia)
- KP 6: Czego brakuje(2)
- KP 7: Co zaczyna się na sz
Z KP3 uczniowie przepisywali zdanie 1, 2 i 6 - zabrałam do sprawdzenia
wysłuchaliśmy piosenki: Co to jest niepodległość
obejrzeliśmy krótki film o 11 listopada

-naucz się czytać wybrany tekst: Lech Czech i Rus (KP1) lub Walka o niepodległość (KP4)
-na odwrocie karty pracy Co zaczyna się na sz - napisz 3 zdania z wybranymi wyrazami z karty pracy

zapraszam do udziały w konkursie plastycznym

2021-11-15 14:04:07 ET
22 listopada 2021

praca domowa z 30.10

Na oststnich zajęciach zrealizowaliśmy:
Czytanka: s. 79-82, ćw.5str.83
-Legenda o chryzantemie
-1 listopada
-Czego brakuje1
-podkreśl dwuznaki (zabrałam do sprawdzenia)
-co zaczyna się na cz?

Naucz się czytać do wyboru Czytanka s.79-80 lub Legenda o chryzantemie
ułóż i napisz 3 zdania z wyrazami które zaczynają się na cz (karta pracy - co zaczyna się na cz)
Hymn Polski na pamięć (zwrotka i refren)

Drodzy Rodzice,
przypominam, że w następną sobotę spotykamy się w Haller Post.
Bal kostiumowy zaczynamy o 9:00, kończymy o 10:45 (bardzo proszę o punktualne odbieranie dzieci)
Dzieci nie przynoszą plecaków.

2021-11-01 22:15:46 ET
13 listopada 2021

praca domowa z 23.10

na ostatnich zajęciach zrealizowaliśmy:
Oglądaliśmy krótki film o symbolach narodowych
Czytanka s. 71-75
Karty Pracy:
- Nasza Ojczyzna
- Hymn Polski
- Symbole narodowe
- Alfabet i dwuznaki (zabrałam do sprawdzenia)

Praca domowa:
Naucz się na pamięć Hymn Polski (zwrotka i refren - termin 13 listopada)
Naucz się czytać Od gór do Bałtyku - s.71
Wykonaj kartę pracy: Dwuznaki

Drodzy Rodzice
6 listopada w Haller Post o godz. 9:00 -10:45 odbędzie się bal przebierańców dla klas 0,2 W tym dniu dzieci nie przychodzą do NBH.
Bardzo proszę o punktualne dostarczenie i odebranie dzieci. (O godz. 11: 00 bal rozpoczną klasy 1 więc musimy udostępnić im parking)

2021-10-25 09:21:57 ET
30 października 2021

praca domowa z 16.10