klasa II A

praca domowa z 19.09

Na ostatnich zajęciach zrealizowaliśmy:
- rozmawialiśmy o patronie naszej szkoły (Muszę powiedzieć, że gdybyśmy wybierali patrona naszej klasy byłaby to "Moja mama")
- czytanka obrazkowa: Dzieciństwo Karola Wojtyły
- kolorowanka
- nauka hymnu szkoły "Do patrona"

praca domowa
- naucz się czytać: Dzieciństwo Karola... - bardzo proszę aby nagrać dzieci do piątku i wysłać na email lub przez sms - proszę pamiętajcie, że może być nagrany tylko dźwięk (zajmuje wtedy mniej miejsca) - i ważne: pamiętajcie powiedzieć czyje głosu słucham ;)
- starannie przepisz pierwszą zwrotkę hymnu szkoły (W segregatorze na samym końcu znajdują się kartki z liniami. Do pisania w klasie i w domu będziemy używać tych kartek. Dzieci mają naszykowane 5 kartek ale bardzo proszę aby na bieżąco robić kopie i dokładać kolejne kartki. Starannie przepisany tekst również proszę przesłać.
- obejrzyj bardzo krótki film o Janie Pawle II

Przypomnę mój email: annahayes.szkolajp@gmail.com i tel.: 860-307-1291

Mam gorącą prośbę, jeśli nie musicie, proszę nie wyciągajcie kartek z segregatora. Wyciągnięta kartka może sę zgubić albo zniszczyć.

Jeśli macie jakieś pytania proszę smiało pisać lub dzwonić.
Pozdrawiam Anna H.

2020-09-20 10:22:53 ET
26 września 2020

lekcja

Drodzy Rodzice i Dzieci
Dziękuję za obecność na Skype - strasznie miło mi było Was zobaczyć.
Bardzo dziękuję Wam za wspólny rok szkolny. Mam nadzieję, że będziecie mieli cudowne wakacje :)
Życzę Wam wszystkiego co najlepsze, bądźcie zdrowi i bezpieczni ale pamiętajcie też o odpoczynku i regeneracji siły na nowy rok szkolny.
Wszyskiego dobrego.

Cały czas czekam na zdjęcia :)

2020-05-16 13:29:02 ET
16 maja 2020

spotkanie

Dzień dobry
Zapraszam na spotkanie klasowe o godzinie 11:00

2020-05-16 08:40:52 ET
16 maja 2020

wykreślanka

Kolejna wykreślanka - udanej zabawy

2020-05-15 15:04:19 ET

wykreślanka

Kolejna wykreślanka - udanej zabawy

2020-05-13 10:52:39 ET

wykreślanka Nataniela

Wykreślanka Nataniela

Drodzy Rodzice, żeby zaoszczędzić tusz w drukarce dzieci mogą wypełniać wykreślanki w komputerze.
Dzieci mogą szukać wyrazów nawet nie zakreślając ich. To ma być zabawa - ktoś tworzy, ktoś rozwiązuje (jednocześnie wszyscy ćwiczą słownictwo)

2020-05-13 10:45:34 ET

MIEJSCE NA REKLAMĘ TWOJEGO BIZNESU