Ogłoszenia Szkolne

Strona: 1

Zbiórka wypożyczonych podręczników

Szanowni rodzice i uczniowie,
Uprzejmie informujemy, że przez najbliższe dwie soboty 15 i 22 maja, odbędzie się zbiórka wypożyczonych podręczników. Książki należy oddać w dobrym stanie do nauczyciela podczas zajęć na Polance.
Dziękujemy!

2021-05-14 17:17:55 ET

Joanna Michalski

KLASY 0-9 -Tabela rozmiarów- zakończenie roku 2020/2021

Informacje szczegółowe odnośnie bluz na zakończenie roku szkolnego 20/21.

Bluzy zostaną zakupione jako prezent od szkoły dla uczniów i rozdane na zakończenie roku.
Rozmiary prosmy zglaszac do wychowawcy klasy najpóźniej 05/08/2021 .
W zalaczniku jest tabela rozmiarów. (przy zamawianiu proszę zaznaczyć czy rozmiar jest youth czy adult)

Szczegółowe pytania proszę kierować do wychowacy klasy dziecka.
Dziękujem.

2021-04-30 13:09:36 ET