Witamy na stronie Szkoły Języka Polskiego w New Britain. Adres Naszej Szkoły: Polish Language School, Inc., P.O. BOX 2221 New Britain, CT 06050-2221, Zajęcia szkolne odbywają się w New Britain High School (2 piętro) 110 Mill St New Britain, CT 06053, Tel. 860 604-7797 e-mail biuro.szkolajp@gmail.com

 

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Ogłoszenia SzkolneStrona: 1

 

- - - Strona 1 z 1 - - -

 


Dzisiejsze zajęcia na Zoom

 
Witamy Państwa,

Chcielibyśmy się podzielić informacją, że niestety podczas dzisiejszych zajęć na Zoom w kilku klasach pojawiły się nieupoważnione osoby i pokazywały różne zdjęcia i video. Nauczyciele byli zmuszeni przerwać zajęcia i utworzyć nowe linki. Dziękujemy wszystkim za wyrozumiałość i pomoc dzieciom w ponownym połączeniu się na lekcje. Jednocześnie pragniemy poinformować, że sytuacja jest traktowana bardzo poważnie i próbujemy ustalić kto był sprawdzą tych zdarzeń a konsekwencję będą wyciągnięte jak najszybciej.
Jeśli ktoś z rodziców ma informacje, które pomogą przyśpieszyć rozstrzygnięcie tej nieprzyjemnej sytuacji, prosimy o kontakt z biurem lub Dyrekcją szkoły.

Życzymy przyjemnego weekendu i do zobaczenia w szkole.

Biuro Szkoły Języka Polskiego

 

 

 

2022-01-22 11:15:19 ET

Biuro Szkolne

 

 

Szkoła Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II - New Britain, Connecticut
110 Mill Street - New Britain, CT 06050-2221 - United States of America

Zbiórka wypożyczonych podręczników

 
Szanowni rodzice i uczniowie,
Uprzejmie informujemy, że przez najbliższe dwie soboty 15 i 22 maja, odbędzie się zbiórka wypożyczonych podręczników. Książki należy oddać w dobrym stanie do nauczyciela podczas zajęć na Polance.
Dziękujemy!

 

 

 

2021-05-14 17:17:55 ET

Joanna Michalski

 


KLASY 0-9 -Tabela rozmiarów- zakończenie roku 2020/2021

 
Informacje szczegółowe odnośnie bluz na zakończenie roku szkolnego 20/21.

Bluzy zostaną zakupione jako prezent od szkoły dla uczniów i rozdane na zakończenie roku.
Rozmiary prosmy zglaszac do wychowawcy klasy najpóźniej 05/08/2021 .
W zalaczniku jest tabela rozmiarów. (przy zamawianiu proszę zaznaczyć czy rozmiar jest youth czy adult)

Szczegółowe pytania proszę kierować do wychowacy klasy dziecka.
Dziękujem.

 

 

 

2021-04-30 13:09:36 ET

Beata Adamus

 


- - - Strona 1 z 1 - - -

 

Strona: 1 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

 

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny