Witamy na stronie Szkoły Języka Polskiego w New Britain. Adres Naszej Szkoły: Polish Language School, Inc., P.O. BOX 2221 New Britain, CT 06050-2221, Zajęcia szkolne odbywają się w New Britain High School (Freshman Academy)110 Mill St New Britain, CT 06053, Tel. 860 604-7797 e-mail biuro.szkolajp@gmail.com

klasa 0 C

Utrwalamy literke J,j

Proszę nauczyc sie czytac str.39,napisać starannie literke J,j oraz dokonczyc powtórkę 3 części ksiazki,jeśli nie jest dokonczona.
W te sobotę przynosimy 4 cześć ksiazki,ostatnią.

2019-03-21 06:56:08 ET

23 marca 2019

Utrwalamy literke G,g

Proszę nauczyc sie czytac str.33.Starannie napisać literke G,g ,znaleźć 7 elementów których nazwy zaczynają się na literkę g.

2019-03-14 06:42:09 ET

16 marca 2019

Utrwalamy literki z ksiazki nr3: b ,n ,p,s ,g ,j .

Prosze powtorzyc z dzieckiem wszystkie literki z ksiazki nr 3 oraz przeczytac teksty pod obrazkami na dana literke ( np literka B b i tekst str . 5 itd do konca ksiazki ). Uzupelniamy i kolorujemy do str .57. Na lekcje przynosimy ksiazke nr 3 i 4 i przedmioty na literke L l ( jak lyzka ) .Do zobaczenia w szkole .

2019-03-12 16:37:17 ET

Wanda Grzyb
16 marca 2019

Utrwalamy literke S,s

Proszę nauczyc sie czytac str.27
Starannie napisać literke S,s po sladzie,zaznaczyć 6 elementów, których nazwa rozpoczyna się na literke s.
W klasie zerowej dzieci dzieci powinny umieć czytac to co podane jest w treści programowej,raczej z tym nie ma problemu,jeśli chodzi o pisanie, większość dzieci nie przykłada się do poprawnego pisania zadanej głoski, głoska pisana jest ,,na kolanie,,niestarannie,na początku roku było lepiej,proszę dopilnować dzieci.

2019-02-27 14:26:56 ET

2 marca 2019

Utrwalamy literke P,p

Proszę nauczyc sie czytac str.20.
Napisać starannie po sladzie literke P,p.Przynieś rolke,np.po papierze toaletowym,zieloną kartke papieru,klej nozyczki,mazaki.
Bardzo proszę o niespodzianie się na lekcję.

2019-02-20 14:27:23 ET

24 lutego 2019

Utrwalamy literke N,n

Proszę nauczyc sie czytac str 13,starannie napisać literke N,n po sladzie,pokolorowac 5 elementów, których nazwa,rozpoczyna się na literke n.Proszę przyniesc kolorowa plasteline,lub modeline.

2019-02-13 14:46:57 ET

16 lutego 2019

Informacje pod tel. +1-617-250-7048 lub e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

+1-617-250-7048 | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org