Witamy na stronie Szkoły Języka Polskiego w New Britain. Adres Naszej Szkoły: Polish Language School, Inc., P.O. BOX 2221 New Britain, CT 06050-2221, Zajęcia szkolne odbywają się w New Britain High School (Freshman Academy)110 Mill St New Britain, CT 06053, Tel. 860 604-7797 e-mail biuro.szkolajp@gmail.com

klasa 0 C

Utrwalamy literke H h

Proszę państwa dxieci poznały juz wsxystkie literki z ksiazki Potrafią odróżnić samogloski od spolglosek,głoski dzwieczne i bezdzwieczne,wsxystkie powtórki robily w klasie po to żeby wyrobić stopniowo zamierzone i wymagane tempo pracy.
Bardzo dziękuję Państwu za każdą pomoc,dzieciaki są rokuje i napewno w pierwszej klasie poradzą sobie .
W następną sobote będzie zastepstwo ,proszę aby dzieci przyniosły jeszcze książki może pani dokonczy powtórkę ,spróbuję się skontaktować i przekazać.
Rano p.Agata Smirowska przyniesie stroje dla dzieci ,wiem ze chętne mamy pomogą dzieciom się przebrac,to samo prosze zrobić po akademi ,zostawiamy tylko stroje ze szkoły swoje zbieramy.
Napewno dzieci poradzą sobie,myślami bede z Wami.

2019-05-16 14:39:37 ET

18 maja 2019

Miejsce na wizytówkę Twojego biznesu!

50% dochodu z każdej wizytówki dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Informacje pod tel. +1-617-250-7048 lub e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Utrwalamy literke W,w

Prosze nauczyc sie czytac str.35,napisać literke W,w po sladzie,dokonczyc str.41,42,43 oraz 44.
W te sobotę zrobimy ostatnia literke H,h .
W następną sobote mnie nie będzie, dzieci będą miały zastepstwo,dlatego b proszę przynieść jeszxze,stroje do występu,Ja je oddam p.Agacie Smirowskiej,a Ona przekażę je pani która będzie mnie zastepowac.
Nowa pani nie będzie znała naszych dzieci,dlatego proszę o pomoc rodziców którzy będą na akademi aby pomogli się przebrać.
Po akademi zabieramy swoje stroje ,a te które są ze,sxkoly zostawiamy u tej pani,Ona przekażę je p.Agacie .
Mam nadzieje ze wszystko pójdzie sprawnie,dzieci fajnie tańczą.

2019-05-08 14:34:47 ET

11 maja 2019

Utrwalamy literke Z,z

Proszę nauczyc sie czytac str.27.
Bardzo proszę o dostarczenie mi strojów o których wcześniej pisalam,uzupełnienie tych którzy doniesli tylko np.butelki.
Rozdałam tez,dzieciom karty do rejstracji na następny rok,po wypełnieniu prosze,oddać mi lub do ofisu szkoly.

2019-05-02 14:33:06 ET

4 maja 2019

Utrwalamy literke F,f

Witam Państwa po długiej przerwie wiosennej.
Proszę nauczyć się czytać str.27,Starannie napisać literke po sladzie oraz pomalowac obrazki wg zalecen.
Prosze o dostarczenie strojów dla dzieci o których pisałam ostatnio,oraz oddanie formularzy na wycieczkę w przypadku dzieci chętnych.

2019-04-24 17:57:24 ET

27 kwietnia 2019

Utrwalamy literke C,c

Proszę nauczyc sie czytac str.13,starannie napisać literke po sladzie, oraz znaleźć elementy i pomalowac.
Jak wcześniej pisałam nasze,dzieci będą występować na Dzien Mamy i Taty.
Dziewczynki proszę kupić czarne bluzeczki na długi rękaw ,najlepsze są body są w Walmart ,czarne rajstopy,jasne buty.
Chłopcy zwykle bluzeczki szare lub białe na krótki rekaw,spodnie białe lub szare,buty obojętnie,2 butelki 2 litrowe po pepsi.
Te rzeczy prosze,włożyć do woreczka ,podpisać i dać mi do 27 kwietnia w szkole.
Reszta potrzebnych akcesori będzie zrobiona.
W te sobotę dzieci będą zbierać jajka,prosze,dac koszyczki lub jakieś pojemniczki.

2019-04-03 14:07:22 ET

5 kwietnia 2019

Utrwalamy literke L,l jak łopata.

Proszę nauczyc sie czytac str.5,napisać starannie literke L,l po sladzie,pomalowac 6 elementów rozpoczynających się na literkę l.
Dwa tygodnie temu rozdałam dzieciom arkusze w sprawie wycieczki,rodziców chętnych proszę o wypełnienie historii medycznej oraz zapłacenie i oddanie mi.
W każdą sobotę dzieci przygotowywane są do występu z okazji Dnia Mamy I Taty,dziewczynki będą przebranie za myszki miki a chlopcem za kosmonautow.W sprawie strojów dam państwu informacje dokładne na następną sobote.
Dziękuj I do zobaczenia.

2019-03-28 07:25:03 ET

30 marca 2019

+1-617-250-7048 | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org