klasa 0 C

Utrwalamy literke T,t

Witam państwa.
Prosze napisac starannie literke T,t po sladzie ,Znaleźć 6 elementow, których nazwy rozpoczyna literka t.
Prosze ubrac dzieci na galowo.
Dziewczynki granatowe lub czarne spódniczki, białe bluzeczki,cieliste rajstopki .
Chopcy,czarne lub granatowe .
Tak po zatym normalnie przynosimy książki i plecaki.
Dziękuję i do zobaczenia.

2019-10-15 15:06:08 ET

19 października 2019

Miejsce na wizytówkę Twojego biznesu!

50% dochodu z każdej wizytówki dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Informacje pod tel. +1-617-250-7048 lub e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Utrwalamy literke A,a

Witam serdecznie!
Proszę starannie napisać literke A a po sladzie,znaleźć 9 elementów, których nazwy rozpoczyna literka a i pomalowac je.
Nauczyc sie czytac słowo aparat ,rozdzielić to słowo na głoski i sylaby,pamiętając ze samogloski wymawia długo ,spolgloski krótko ,podzielić słowo aparat na sylaby i policzyć ile ich jest.
W te sobotę dxieci dostały napisane na czerwono samogloski,proszę aby miały je na każdej lekcji,najlepiej w teczce do zadań domowych.
Prosze,przynieść klej i nozyczki.
Dzieci dostały tekst piosenki do nauczenia ,będą śpiewały ja dla pierwszakow na scenie 19 pazdziernika.
Prosze dac dziecku 1 $,zakupie papier kolorowy i brystol,dzieci będą miały na głowach opaskę dzioba kaczuszki.
Dziekuje i do zobaczenia w sobotę.

2019-10-09 07:38:56 ET

12 października 2019

Utrwalamy literke O,o

Witam państwa.
Prosze aby dzieci nauczyły sie czytac słowo owoce ksiazka str.16 .Kazde,dziecko dostało prace domową z literka O,o.
Napisać starannie literke O,o po sladzie oraz znaleźć 6 elementow,których nazwy rozpoczyna literka o i pokolorowac.
Prosze,dostarczyć pozwolenia wyjścia na zewnątrz te osoby ,które jeszxze nie oddaly.
Większość dzieci ladnie pracuje,ogólnie są tez grzeczne,tym bardziej jest mi miło spotkać się w sobotę zapraszam i do zobaczenia.

2019-10-02 06:46:21 ET

5 października 2019

Poznajemy się utrwalamy kolory i strony ciala

Witam państwa.
Prosze aby dzieci dokończyły prace w książce do tr.15.
Staram się podchodzić do każdego indywidualnie,wcześniej tłumacze ,przeplatam zabawą zawsze związana z tematem,ze względu na dużą ilość dzieci w klasie nie możliwe jest dokończenie książki,ponadto dzieci mają różne tempo pracy.
W te sobotę miały związane wstążki na rączkach.
Prosze aby przyszły w sobotę przyszły w nich.
Uczymy się orientacji przestrzennej jest to bardzo ważne aby dziecko mogło ustalić kierunki oraz określić położenie przedmiotów w przestrzeni.
Czworo dzieci nie miało książek, jest to wielkie utrudnienie, ksero było cały czas zajęte, dzieci nie pracowaly.
Bardzo proszę nie zapominać sprawdzić czy dzieci mają ksiazke,
natemperowane kredki olowkowe nie świecowe,olowek nie długopis i gumkę ,na te sobotę będą potrzebne kolorowe mazaki.
Prosze przynieść wypełnione pozwolenia na wychodzenie na zewnątrz oraz ankietę informacyjna o uczniu.
Dziękuję za pomoc i do zobaczenia w sobotę .

2019-09-25 07:09:31 ET

28 września 2019

Poznajemy się wzajemnie.

Witam Państwa serdecznie,w taki sposób bedziecie odczytywać zadania domowe.
Na następną sobotę proszę dac dziecku pierwsza część ksiazki,zatemperowane kredki oraz olowek,gumke.
Prosze dac również dwie tasiemki lub wstążki aby zawiązać na rękę dziecka.
Jedna tasiemką w kolorze czerwonym,druga w zielonym.
Dziękuję i do zobaczenia w sobotę o godzinie 8:30.

2019-09-17 07:46:27 ET

21 września 2019

Utrwalamy literke H h

Proszę państwa dxieci poznały juz wsxystkie literki z ksiazki Potrafią odróżnić samogloski od spolglosek,głoski dzwieczne i bezdzwieczne,wsxystkie powtórki robily w klasie po to żeby wyrobić stopniowo zamierzone i wymagane tempo pracy.
Bardzo dziękuję Państwu za każdą pomoc,dzieciaki są rokuje i napewno w pierwszej klasie poradzą sobie .
W następną sobote będzie zastepstwo ,proszę aby dzieci przyniosły jeszcze książki może pani dokonczy powtórkę ,spróbuję się skontaktować i przekazać.
Rano p.Agata Smirowska przyniesie stroje dla dzieci ,wiem ze chętne mamy pomogą dzieciom się przebrac,to samo prosze zrobić po akademi ,zostawiamy tylko stroje ze szkoły swoje zbieramy.
Napewno dzieci poradzą sobie,myślami bede z Wami.
Dziękuję i do zobaczenia.

2019-05-16 14:39:37 ET

18 maja 2019

+1-617-250-7048 | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

ob_end_flush(); ?>