Witamy na stronie Szkoły Języka Polskiego w New Britain. Adres Naszej Szkoły: Polish Language School, Inc., P.O. BOX 2221 New Britain, CT 06050-2221, Zajęcia szkolne odbywają się w New Britain High School (Freshman Academy)110 Mill St New Britain, CT 06053, Tel. 860 604-7797 e-mail biuro.szkolajp@gmail.com

 

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Zadania domowe
klasa 0 BStrona: 1 | Następna

 

- - - Strona 1 z 6 - - -

 


Podziekowanie !

 
Zadanie domowe odrobilismy wszyscy ! Kilku uczniow nie moglo przyjsc na zakonczenie roku szkolnego , ale wszystkim zycze udanych wakacji ! Chce podziekowac rodzicom za piekne kwiaty , prezenty i gift. To bylo bardzo mile ze doceniacie nasza prace ! Zawsze na 1 miejscu jest dobro naszych dzieci 😃. Do zobaczenia we wrzesniu !

 

 

2019-06-10 18:01:10 ET

Wanda Grzyb
10 czerwca 2019

 

Miejsce na wizytówkę Twojego biznesu!

50% dochodu z każdej wizytówki dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Informacje pod tel. +1-617-250-7048 lub e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Utrwalenie materialu z czesci 4 cw

 
Powtarzamy i uzupelniamy cwiczenia do konca ksiazki str .62 . Utrwalamy piosenke na akademie (Mamo , Tato ) oraz nasza piosenke ( Rosna sobie kwiatki ma lace , maki chabry i gozdziki pachnace ...).Uczniowie ktorzy mieli do nauki wierszyki tez powtorza sobie w domu . Chlopcy przychodza juz ubrani w jasne spodnie i biale t- shirts, a dziewczynki na czarno i swoje kolorowe spidniczki ktore zamienia na szkolne ! Przypominam rowniez rodzicom o przynoszeniu wypelnionych Rejestracji do Szkoly Jezyka Polskiego na rok 2019 /2020 ! Dziekuje i do zobaczenia w szkole 😃. Pamietamy ze po akademii wszyscy przychodzimy na kilka minut do klasy !

 

 

2019-05-15 12:37:44 ET

Wanda Grzyb
18 maja 2019

 


Powtarzamy material z czesci 4 Utrwalamy poznane literki

 
Dzien dobry ! Utrwalamy literke Hh i powtarzamy wszystkie poznane w czesci 4 literki i teksty . Utrwalimy je poprzez rozne ustne i pisemne cwiczenia zawarte w czesci 4 str.53-62 .Prosze przyniesc zatemperowane olowki , nozyczki i klej . W dalszym ciagu cwiczymy piosenke “Mamo , Tato “ oraz
wyznaczeni uczniowie ucza sie na pamiec krotkich wierszykow. W ta sobote robimy zdjecie calej szkoly, ubieramy sie na bialo- czerwono ( bluzeczki i koszulki ) i jestesmy w klasie punkualnie ! Przypominam rowniez rodzicom o skompletowanie strojow dla dzieci na akademie .Kto z chlopcow nie dostarczyl jeszcze 2 plastykowych butelek to prosze to zrobic w ta sobote.Po akademii (18 maj godz. 11:00 ) zapraszamy rodzicow do klasy , dzieci maja dla was mala niespodzianke ! Dziekuje i do zobaczenia w szkole !

 

 

2019-05-07 11:45:46 ET

Wanda Grzyb
11 maja 2019

 


Utrwalamy literke W w

 
Witam wszystkich w ten deszczowy dzien ! Powoli zblizamy sie do “mety “ .Zostala nam ostatnia literka Hh , akademia z okazji Dnia Mamy i Taty , wycieczka szkolna i koniec nauki ( ale tylko w szkole) !
Prosze nauczyc sie czytac str.35 i zrobic cw.1 str .44. Przynosimy przedmioty na literke Hh oraz zwierzeta zyjace w ZOO . Ustalamy , po rozmowach z rodzicami , ze dzieci przyjda do szkoly juz ubrane w swoje stroje na akademie . Nie bedzie zamieszania z przebieraniem ! Dziewczynki ubiora swoje kolorowe spodniczki , a w szkole dostana jednakowe spodniczki i opaski na glowe , ktore potem musimy oddac . Chlopcy dostana zrobione w szkole czesci strojow astronauty ! Jesli beda pytania , to wyjasnimy je w szkole . Mamy jeszcze 2 soboty . Prosze zglosic mi rowniez w szkole jesli dziecko nie bedzie bralo udzialu w akademii , bo bedzie nieobecne . Dziekuje za wspolprace i do zobaczenia w szkole !

 

 

2019-04-30 12:05:05 ET

Wanda Grzyb
4 maja 2019

 


Utrwalamy literke Zz i piosenke “Mamo Tato”

 
Uczymy sie czytac str.27 i piszemy po sladzie literke Z z . Przynosimy pomoce na literke W w . Chlopcy przynosza 2 butelki (2 litrowe ) potrzebne do kostiumu kosmonauty . Prosze utrwalac z dziecmi piosenke “ Mamo , Tato “. Prosze o zwrot wypelnionych kwestionariuszy na wycieczke szkolna , termin uplywa w sobote ! Zycze wszystkim rodzinom Zdrowych Radosnych Swiat Wielkanocnych oraz smacznego Swieconego ! 🐣
Dziekuje i do zobaczenia w sobote !

 

 

2019-04-20 12:10:57 ET

Wanda Grzyb
27 kwietnia 2019

 


Utrwalamy literke F,f

 
Uczymy sie czytac str. 20 i piszemy po sladzie literke F f . Przynosimy przedmioty na literke Z,z . Przynosimy rowniez koszyczki , torebki i inne pojemniki na jajka,w szkole odbedzie sie “ polowanie na jajka “ !
Przypominam jeszcze raz o przygotowaniu strojow dla naszych dzieci na akademie z okazji Dnia Mamy i Taty-18maja Chlopcy : dlugie , jasne spodnie. ( biale , szare lub bezowe) i zwykly bialy T- shirt . Beda potrzebne (powiem kiedy je przyniesc ) 2 duze butelki 2 l po napojach . Dziewczynki : czarne body, czarne rajstopki i czarne pantofle . Do zobaczenia za tydzien !

 

 

2019-03-30 18:28:54 ET

Wanda Grzyb
6 kwietnia 2019

 


- - - Strona 1 z 6 - - -

 

Strona: 1 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Miejsce na reklamę Twojego biznesu!

50% dochodu z tej reklamy dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Informacje pod tel. +1-617-250-7048 lub e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

+1-617-250-7048 | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Źródło kanał YouTube: Catholic TV Network