Witamy na stronie Szkoły Języka Polskiego w New Britain. Adres Naszej Szkoły: Polish Language School, Inc., P.O. BOX 2221 New Britain, CT 06050-2221, Zajęcia szkolne odbywają się w New Britain High School (Freshman Academy)110 Mill St New Britain, CT 06053, Tel. 860 604-7797 e-mail biuro.szkolajp@gmail.com

klasa 0 B

Utrwalamy literke Ll i cyferke 10

Dzien dobry ! Przypominam ze pracujemy juz z ksiazka nr 4 .Uzupelniamy ksiazke nr3 i powtarzamy literki i teksty do czytania pod obrazkami !
Z ksiazki nr 4 uczymy sie czytac str.5 , ukladamy wyrazy z sylab cw.1str.8 oraz utrwalamy literke Ll piszac po sladzie ( w folderze). Przynosimy przedmioty na literke Cc i jesli ktos ma maly instrument muzyczny to tez moze zabrac do szkoly . Dziekuje i do zobaczenia w szkole .

2019-03-20 10:15:35 ET

23 marca 2019

Utrwalamy literke Gg i nazwy warzyw

Uczymy sie czytac str.33 , kolorujemy i dekorujemy kuchnie naklejkami cw.1 str.38 . Gotujemy ulubiona zupe rysujac ( mozna nakleic wyciete warzywa) warzywa w garnku (obrazek w folderze ). Utrwalamy pisownie literki G g. ( praca w folderze ). Dziekuje i do zobaczenia w szkole .

2019-02-26 10:29:06 ET

2 marca 2019

Utrwalamy literke S s

Dzien dobry ! Uczymy sie czytac str.27.Powtarzamy wyrazy na literke Ss i utrwalamy literke s piszac po sladzie (praca w folderze ).Prosze przyniesc warzywa ( moga byc tez plastykowe )oraz pomoce na literke G g .Sprawdzamy dzieciom piorniki i zatemperowane olowki i kredki! Do zobaczenia w szkole .

2019-02-19 14:08:00 ET

23 lutego 2019

Utrwalamy literke Pp i cyferke9

Witam wszystkich po dlugiej przerwie .Po zasluzonym wypoczynku wracamy do szkoly z radoscia w oczekiwaniu na nowe wyzwania i niespodzianki. Prosze powtorzyc i utrwalic literke Pp piszac starannie po sladzie ( w folderze ) . Nauczyc sie czytac str. 20 . Przynosimy pomoce na literke S Umiemy nazwac zawod mamy i taty ! Dziekuje i do zobaczenia w szkole .

2019-02-12 14:33:28 ET

16 lutego 2019

Utrwalenie literki N n

Witam wszystkich i jeszcze raz bardzo dziekuje rodzicom za pomoc podczas zabawy waszych pociech i przygotowanie dla nich poczestunku . Mysle ze wszyscy swietnie sie bawili ! Na zadanie uczymy sie czytac na str.13 , utrwalamy literke N n piszac po sladzie ( praca w folderze ) . Przynosimy przedmioty na literke P p .
Dziekuje i do zobaczenia w szkole .

2019-01-29 17:08:50 ET

2 lutego 2019

Zabawa choinkowa

Witam wszystkich i zapraszam na zabawe choinkowa ! Zajec lekcyjnych nie ma , poczestunek bedzie zorganizowany przez rodzicow w klasie od 10:20 do 11:00 wiec nic nie przynosimy . Ubieramy sie w swoje ulubione kostiumy . Zaplanowane sa gry i zabawy , malowanie buziek , tatuaze , kolorowanie obrazkow , wystepy klauna i wiele innych atrakcjii !Do milego zobaczenia!

2019-01-24 17:16:51 ET

26 stycznia 2019

Informacje pod tel. +1-617-250-7048 lub e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

+1-617-250-7048 | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org