klasa VI E

Strona: 1

Samogloski i spolgloski.Powtorzenie.

Czytac czytanke pt."Bardzo samotne samogloski" str.98. Napisac w zeszycie wszystkie samogloski i nauczyc sie ich na pamiec. Napisac rowniez w zeszycie polski alfabet, policzyc ile jest liter w alfabecie, ile mamy spolglosek i samoglosek oraz ktorych liter polskich nie ma w alfabecie angielskim.

2020-03-31 16:19:11 ET

28 marca 2020

Miejsce na wizytówkę Twojego biznesu!

50% dochodu z każdej wizytówki dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Glosne czytanie metoda sylabowa

Z Elementarza na str.30 i 32 czytamy glosno wszytkie sylaby, wyrazy i tekst czytanki metoda sylabowa po czym staramy sie zapamietac i opowiedziec o czym byla mowa w czytankach. Wybieramy 10 wyrazow i ukladamy z nimi pelne zdania. Z cwiczen prosze uzupelnic strone 2 do strony 13. Dni tygodnia prosze powtorzyc i nauczyc sie na pamiec.

2020-03-23 17:50:35 ET

21 marca 2020

Witam wszystkich Rodzicow i Uczniow

W zwiazku z zaistniala sytuacja nauka jezyka polskiego bedzie odbywac sie w innej formie oczywiscie do zrealizowania w domu.Chcialabym aby uczniowie dokladnie powtorzyli i uzupelnili ostatni material z dnia 7 marca. Zachecam rowniez do wybrania i przeczytania polskiej ksiazki i opisania jej w zeszycie czyli: tytul ksiazki,autor, glowny bohater(bohaterowie) gdzie rozgrywa sie akcja, jaki jest watek przewodni oraz dlaczego podoba ci sie ta kasiazka.Prosze o wyslanie tylko karty pracy na e-mail alicjakowalker123@gmail.com jako zalacznik lub tresc e-maila jak rowniez mozna wysylac zdjecie s-mesem na moj nr telefonu 860 7971119. Jezeli pojawia sie jakiekolwiek pytania prosze o kontakt.Pozdrawiam serdecznie i zycze zdrowia.

2020-03-23 17:18:05 ET

13 marca 2020