klasa VI A

Strona: Poprzednia | 2 | Następna

228 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja 1791 roku, pierwszej w Europie.

1.Przynies cokolwiek o naszym slynnym rodaku, Tadeuszu Kosciuszce lub powiedz cos ciekawego o nim.
2.Naucz sie czytac czytanke pt."Roj pszczol wsrod wzgorz".

2019-05-07 21:48:23 ET

11 maja 2019

Krajobraz Polski

Proszę przynieść na zajęcia z geografii zdjęcie lub widokówkę przedstawiającą Twój ulubiony krajobraz z Polski (może to być np. zdjęcie z pobytu w Polsce lub kartka z kalendarza ), oraz blok i kredki.

2019-05-02 14:37:12 ET

Beata Trefon
4 maja 2019

Polacy rozslawiajacy imie Polski w swiecie: Pawel Edmund Strzelecki.

1.Uloz od siedmiu do dziesieciu zdan o naszym znakomitym rodaku, Pawle Edmundzie Strzeleckim. Dopomoze ci w tym tekst na str:118.
2.Naucz sie czytac czytanke pt."Tomek Wilmowski w Australii" na str:116.

2019-05-01 20:56:58 ET

4 maja 2019

Zwyczaje i obrzedy wielkanocne obchodzone w Polsce. Czyt.."Swiecone u Borynow".

1.Naucz sie czytac obie czytanki o Wielkiej Nocy pt."Swiecone u Borynow" oraz "Wielkanoc w palacu ksiecia Sapiehy".
2.Wypisz po 20 czasownikow, rzeczownikow, przymiotnikow a nawet przyslowkow np. uroczyscie (ile zdolasz wymyslec) tematycznie zwiazanych z Wielkanoca.
Pomoga ci w tym teksty na str:68, 69, 70, 71, 72.

2019-04-11 22:04:17 ET

27 kwietnia 2019

Wspolne cechy charakteru Sw. Maksymiliana Kolbe i Sw. Matki Teresy z Kalkuty.

1.Na podstawie filmu, na YOUTUBE pt. "Saint Maksymilian Mary Kolbe" lub innych zrodel napisz do dziesieciu zdan o tym swietym.

2019-04-03 19:09:26 ET

6 kwietnia 2019

Strona: Poprzednia | 2 | Następna

Informacje pod tel. +1-617-250-7048 lub e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com