Witamy na stronie Szkoły Języka Polskiego w New Britain. Adres Naszej Szkoły: Polish Language School, Inc., P.O. BOX 2221 New Britain, CT 06050-2221, Zajęcia szkolne odbywają się w New Britain High School (Freshman Academy)110 Mill St New Britain, CT 06053, Tel. 860 604-7797 e-mail biuro.szkolajp@gmail.com

klasa V E

Czytac tekst pt.Komputer. Napisac w zeszycie kilka zdan o tym jak powinno sie bezpiecznie korzystac z komputera. Dla osob nieobecnych na ostatniej lekcji: prosze czytac teksty czytanek "Bardzo samotne samogloski" oraz "Samogloski i spolgloski"

2019-05-07 10:59:12 ET

11 maja 2019

Ulozyc i napisac w zeszycie 5 zdan z przyimkami prostymi: bez,przy,przed,pod,mimo oraz 5 zdan z przyimkami zlozonymi:obok,spod,ponad,posrod,pomiedzy.Czytac tekst pt."Balagan"

2019-04-02 11:09:37 ET

6 kwietnia 2019

Czytac czytanke pt."Zegar". Prosze rowniez czytac tekst o Marku i Olku ktory rozdalam na ostatniej lekcji i cwiczenia zwiazane z tekstem.

2019-03-27 09:53:37 ET

24 marca 2019

Czytac czytanki pt."Moj kolega Czenek" oraz "Rzecz niepotrzebna".

2019-03-20 09:23:39 ET

23 marca 2019

Czytac czytanke pt."Niedziela". Uzupelnic cwiczenia zwiazane z tekstem. Napisac kilka zdan w zeszycie "Jak spedzam wolny czas w niedziele."

2019-02-24 15:25:22 ET

2 marca 2019

Czytac czytanke pt."Autobus" str.85 oraz "Ulica" str.89. Uzupelnij cwiczenia zwiazane z czytankami. Cwiczenie ze strony 92 "Kto to jest?" napisz w zeszycie.

2019-02-19 20:56:23 ET

23 lutego 2019

Informacje pod tel. +1-617-250-7048 lub e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

+1-617-250-7048 | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org