klasa V A

Język polski - gramatyka

W załączniku znajduje się scenariusz ostatniej lekcji.
Powodzenia :)

2020-05-10 10:33:41 ET

16 maja 2020

Język polski - gramatyka

W załączniku znajduje się scenariusz z języka polskiego.

2020-05-03 13:45:21 ET

10 maja 2020

Historia - Jan Długosz

W załączniku znajduje się scenariusz z ostatniej lekcji historii. Powodzenia :)

2020-05-03 12:51:03 ET

10 maja 2020

Historia - Wśród Polaków 600 lat temu.

W załączniku znajduje się scenariusz z historii.
Bardzo proszę uczniów, którzy nie przysłali jeszcze rozwiązanych zadań o jak najszybsze nadrobienie zaległości.

2020-04-26 15:02:51 ET

3 maja 2020

Język polski - ortografia "ż"

W załączniku znajduje się scenariusz zajęć.

2020-04-26 14:58:39 ET

3 maja 2020

Życzenia

Rodzice, Uczniowie!