klasa IV E

-baranek
Wykonaj cw 2,3/st 24 oraz 1/st24,25
Praca domowa:
Naucz sie czytanki"Swieta Wielkanocne".Odpowiedz na pytanie 1 pod czytanka.

2020-03-29 15:41:04 ET

28 marca 2020

Miejsce na wizytówkę Twojego biznesu!

50% dochodu z każdej wizytówki dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Z soboty 21 marca

W dniu dzisiejszym bedziemy tylko pracowac w cwiczeniu "Zeszyt cwiczen 2"
Cw.1A/88, 1B/89, 2A/90, 2B,2C/91 oraz 3A/92.
Praca domowa;
Nazwac najwieksze polskie gory i morze.Zapisz to w zeszycie pod lekcja i data z soboty.
W ubiegla sobote blednie podalam swoj nr. telefonu ktory poprawilam, ale jesli ktos przeslal mi prace domowa pod zly nr prosze o przeslanie ponowne 860-518-7606 przepraszam i dziekuje
Prace domowe sa oceniane i na podstawie tych ocen bedzie ocena koncowa.

2020-03-22 11:06:01 ET

21 marca 2020

Temat lekcji; Nadchodza wakacje

Zadania do nadrobienia z soboty 14 marca 2020
Wykonaj cw 1,2/st48 oraz cw1/48 Dokad kto jedzie
w zeszycie pod lekcja przygotuj mape naszego kraju i zaznacz miejsca z cw3/4
Porozmawiaj z rodzicami jakie byly ich ulubione miejsca w jakich spedzili wakacje.
Napisz w kilku zdaniach dokad chcial(a) bys pojechac na wakacje. Dlaczegowybrales?las to miejsce.
Bardzo prosze rodzicow o przeslanie mi zdjec prac do sprawdzenia pod nr.860-518-7606.
Jesli panstwo macie jakies pytania prosze pisac lub dzwonic.
Pozdrawiam serdecznie Katarzyna Loranger

2020-03-18 19:22:38 ET

14 marca 2020

Prosze o nauczenie sie czytanki "Wakacje" st 47.
Osoby ktore byly nieobecne na zajeciach beda pisaly dyktando w sobote.

2020-03-08 19:14:37 ET

15 marca 2020

Bardzo prosze o przygotowanie sie do dyktanda z wyrazow ktore podalam i sa wklejone do zeszytu.
pozdrawiam i milej niedzieli

2020-03-01 11:10:21 ET

7 marca 2020

W dniu dzisiejszym pracowalismy w cwiczeniu strona76-79. Praca domowa to wykonanie cwiczenia 3A i 3B st. 80
W ksiazce wykonalismy cw ze st. 46.
W podreczniku ,po odsluchaniu wykonalismu cwiczenia ze strony 80-87.Bardzo prosze o uzupelnienie wszystkiego dla dzieci ktore niebyly dzisiaj i o pocwiczeniu z rodzcami "ktora jest godzina".
Milej niedzieli i do zobaczenia w szkole

2020-02-22 15:59:33 ET

29 lutego 2020