Witamy na stronie Szkoły Języka Polskiego w New Britain. Adres Naszej Szkoły: Polish Language School, Inc., P.O. BOX 2221 New Britain, CT 06050-2221, Zajęcia szkolne odbywają się w New Britain High School (Freshman Academy)110 Mill St New Britain, CT 06053, Tel. 860 604-7797 e-mail biuro.szkolajp@gmail.com

klasa III B

Drodzy Uczniowie Klasy 3B,
Z całego serca gratuluję Wam zakończenia kolejnej klasy w polskiej szkole.Czas na zasłużony,wspaniały wypoczynek.Życzę Wam niezapomnianych wakacji.spędzonych ciekawie,przyjemnie i zdrowo!
Drodzy Rodzice,
Dziękuje serdecznie za pomoc i wsparcie przez cały rok szkolny!
Dziękuje dziękuje dziękuje za pięknie napisane dla mnie podziękowanie:),za kwiaty i super prezenty!!!
Do zobaczenia we wrzesniu:)

2019-06-10 21:10:01 ET

10 czerwca 2019

Miejsce na wizytówkę Twojego biznesu!

50% dochodu z każdej wizytówki dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Informacje pod tel. +1-617-250-7048 lub e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Parada

Zapraszam cała klase 3 B do reprezentowania naszej szkoły na paradzie z okazji Memorial Day,która odbędzie sie jutro w czwartek 30 maja w New Britain.
Klasa ,której najwięcej uczniów weźmie udział w Paradzie, będzie nagrodzona "pizza party"na zakończenie roku.
Szczegóły dotyczace Parady znajduja sie na stronie internetowej szkoły.
Do zobaczenia jutro:)

2019-05-29 23:33:10 ET

30 maja 2019

Zadanie domowe

Zadanie domowe -ksiażka s.232-233 (przeprowadź wywiad również z tata).
Uzupełnij ćwiczenia 12,13,22 s.227-231.
W najbliższa sobotę odbędzie się akademia z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty,goraco zapraszam Wszystkich Rodziców!
Przypominam,aby dziewczynki ubrane były w czerwone leginsy,chłopcy w czarne spodnie.
Dziewczynki,które tańcza z kartami ,proszę aby uczesane były w jeden kucyk.Koszulki dla dziewczynek i chłopców będa rozdane w sobotę przed występem.
Zajęcia zaczynamy o 8:30 -ostatnie w klasie w tym roku szkolnym:(
Występ rozpocznie się o godzinie 11:00(po zakończeniu można odebrać dzieci do domu).

2019-05-13 22:42:24 ET

18 maja 2019

Zadanie domowe

Zadanie domowe ksiazka s.220 (uzupełnić ćwiczenia,które nie zostały skończone na lekcji s.213-219)
Czytanka s.212-213
Proszę przynieść kredki,mazaki,papier kolorowy,nożyczki i klej.

Dziekuje wszystkim dzieciom,które przyniosły pieniażki na koszulki,które będa zakupione na nasz majowy występ.Wyglada,ze 18 maja będzie w szkole tylko10 dzieci,które wystapia.Jeżeli jeszcze ktoś chciałby wystapić proszę o szybki kontakt ze mna,ponieważ koszulki będa zakupione w tym tygodniu.Dzieci,które nie beda miały koszulki nie będa mogły wystapić (mój telefon 860 518 2746).

2019-05-06 21:21:16 ET

11 maja 2019

Zadanie domowe

Naucz się czytać tekst jednej postaci z bajki o przyjaźni s.200-201(wybrany fragment)
Uzupełnij zadanie domowe umieszczone w ksiażce s.209-210

Przygotowujemy sie do majowego występu.Będa zakupione koszulki dla dzieci,dlatego proszę o przyniesienie po $4 dziewczynki oraz po $8 chłopcy(tylko te dzieci,które będa w szkole 18 maja).Dziewczynki będa potrzebowały czerwone ,długie leginsy,a chłopcy czarne spodnie(proszę zakupić samodzielnie).

W najbliższa sobotę jest ostatni termin potwierdzenia uczestniczenia w wycieczce.

2019-04-27 21:57:44 ET

4 maja 2019

Zadanie domowe zamieszczone jest w ksiażce s.138-139

Wielkiej ,światecznej radości życzę Drogim Rodzicom i Uczniom! Zdrowych ,Pogodnych ŚWIAT WIELKANOCNYCH.
Wesołego,Rodzinnego świętowania:)

2019-04-19 20:39:48 ET

27 kwietnia 2019

+1-617-250-7048 | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org