Witamy na stronie Szkoły Języka Polskiego w New Britain. Adres Naszej Szkoły: Polish Language School, Inc., P.O. BOX 2221 New Britain, CT 06050-2221, Zajęcia szkolne odbywają się w New Britain High School (Freshman Academy)110 Mill St New Britain, CT 06053, Tel. 860 604-7797 e-mail biuro.szkolajp@gmail.com

klasa II C

Akademia -zdjecia

Na stronie naszej szkoly sa juz zdjecia z akademii , mam nadzieje ze wiekszosc mam odnajdzie na nich swoje dzieci .

2019-05-29 15:06:43 ET

29 maja 2019

Miejsce na wizytówkę Twojego biznesu!

50% dochodu z każdej wizytówki dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Informacje pod tel. +1-617-250-7048 lub e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

AKADEMIA

W sobote o godzinie 11 odbedzie sie akademia z okazji Dnia Mamy i Taty. Zapraszamy wszystkich rodzicow.
Po akademii mozna bedzie zabrac dziecko do domu ( przypuszczamy ze moze to byc okolo12:15).
Dzieci tanczace "domino " dostana czarne koszulki ode mnie .Prosze aby chlopcy mieli czarne spodnie ( nie musza byc eleganckie bo pamietajcie ze beda sie przewracac na podloge ) a dziewczynki czarne getry lub leginsy.

2019-05-14 07:43:01 ET

18 maja 2019

Dzien Mamy

Kochane Mamy . Z okazji jutrzejszego swieta zycze Wam cudownego dnia , spedzonego w rodzinnym gronie , duzo spokoju i radosci .

Gratuluje Wam wspanialych dzieci .

Spokojnego tygodnia bez zadnych zadan .

2019-05-11 20:09:09 ET

18 maja 2019

Czytanie , pisanie

1. Naucz sie czytac - strona 182 "Miesiace".
2.Na stronach 185,186,187 sa pytania dotyczace "Powtorzenia wiadomosci". Wybierz przynajmniej 4 z nich i odpowiedz.

Nie chce byc nachalna z tymi koszulkami na akademie , ale dostalam pieniazki lub informacje ze dziecko nie bedzie na akademii od 14 osob .Nie wiem co z pozostalymi , a koszulki kupuje juz w tym tygodniu , bo trzeba jeszcze na nie ponaklejac ozdoby.
Prosze o informacje na mojego maila czy dziecka nie bedzie czy mam jednak kupic dla niego te koszulke?

2019-05-05 12:21:00 ET

11 maja 2019

Czytanie , pisanie.

1. Naucz sie czytac - strona 140 "Lala Tralala".
2. Napisz trzy zdania na temat twojej ulubionej zabawki.

UWAGA !!!!!!!!!
18 maja odbedzie sie Akademia z okazji Dnia Mamy i Taty.Wszystkie dzieci , obecne w tym dniu , wezma udzial w przedstawieniu.Potrzebuje od Panstwa informacje jesli Wasze dziecko nie bedzie w szkole tego dnia ( prosze na moj email basiaporczak@interia.pl ) . Dla dzieci , ktore beda tanczyc zakupujemy koszulki , dlatego tez zbieram po $5 .Te koszulke dziecko ( o ile bedzie chcialo ) po Akademii moze zabrac do domu. Jesli nie bedzie chcialo , odkladamy na przyszle przedstawienia.Bardzo prosze aby te $5 przyniesc juz 4 maja , abym zdazyla zakupic koszulki i poozdabiac je.

Zdaje sobie sprawe ze czesc dzieci ma komunie i nie bardzo jest czas na zadania z Polskiej Szkoly.
Jesli nie zdazycie zrobic pisemnego zadania napiszcie do mnie notke , prosilabym jednak o chcociaz jeden akapit czytanki , bo dluga przerwa nie sprzyja nauce.
Milej niedzieli.

2019-04-28 07:27:31 ET

4 maja 2019

Dzien Ziemi

Kochani . Raczej nie mam zwyczaju zadawac cos na swieta , ale tym razem przerwa w czytaniu bylaby za dluga wiec ......................
Naucz sie czytac informacje z zalacznika .
Wybierz trzy pytania i odpowiedz na nie pisemnie , pelnym zdaniem .

ZDROWYCH WESOLYCH SWIAT WIELKANOCNYCH , SMACZNYCH JAJECZEK I MOKREGO SMIGUSA DYNGUSA.

2019-04-07 07:19:46 ET

27 kwietnia 2019

+1-617-250-7048 | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org