klasa II A

strona do dzienniczka

2020-04-01 15:30:47 ET

4 kwietnia 2020

Miejsce na wizytówkę Twojego biznesu!

50% dochodu z każdej wizytówki dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

konspekt

Konspekt z 28.03
Dziękuję wszystkim za oddane prace domowe

2020-03-30 23:29:10 ET

karta pracy

opis żonkila

2020-03-30 23:25:55 ET

karta pracy

Karta pracy - kwiaty

2020-03-30 23:19:05 ET

konspekt lekcji z 21.03

Drodzy Rodzice,
myślę, że taka forma przekazu będzie bardziej jaśniejsza. W załączniku znajduje się konspekt do lekcji. Karty pracy do lekcji są zamieszczone jako 3 oddzielne wpisy.
Bardzo dziękuję za odesłane prace domowe.
W tym tygodniu chciałabym sprawdzić tylko jedną kartę (jest zaznacznone którą)
Jeśli macie jakieś pytania proszę śmiało pytać.
Gorąco pozdrawiam

2020-03-23 23:04:50 ET