Witamy na stronie Szkoły Języka Polskiego w New Britain. Adres Naszej Szkoły: Polish Language School, Inc., P.O. BOX 2221 New Britain, CT 06050-2221, Zajęcia szkolne odbywają się w New Britain High School (Freshman Academy)110 Mill St New Britain, CT 06053, Tel. 860 604-7797 e-mail biuro.szkolajp@gmail.com

klasa I E

OGLOSZENIE

30 maja odbedzie sie parada z okazji Memorial Day w New Britain o godz. 18:00. Najliczniej reprezentowana klasa otrzyma nagrode - pizza na zakonczenie roku.
1 czerwca wycieczka do High Meadow Resort, Granby CT.
8 czerwca zakonczenie roku szkolnego i rozdanie swiadectw.

2019-05-27 12:59:47 ET

30 maja 2019

Miejsce na wizytówkę Twojego biznesu!

50% dochodu z każdej wizytówki dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Informacje pod tel. +1-617-250-7048 lub e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

OGLOSZENIE

Zapraszam wszystkich rodzicow i opiekunow na akademie z okazji Dnia Mamy i Taty, ktora odbedzie sie 18 maja w audytorium o godz. 11:00.
Dzieci przychodza na godz 8:30. Prosze aby dziewczynki przyniosly sukienki ksiezniczek i mialy rozpuszczone wlosy (jesli to mozliwe - krecone) . Chlopcy natomiast powinni byc ubrani w czarne sportowe spodnie, biale podkoszulki i ciemne buty.

2019-05-14 19:38:14 ET

18 maja 2019

Cwicz wymowe wyrazow poznanych na lekckji cw. 1 str. 32
Zrob cw. 6 str. 34

Przypominam, ze 18-go maja odbedzie sie akademia z okazji Dnia Mamy i Taty. Dziewczynki powinny ubrac sukienki ksiezniczek a chlopcy czarne sportowe spodnie, czarne buty i biale podkoszulki.

2019-05-04 15:54:58 ET

11 maja 2019

Cwicz wymowe wyrazow poznanych na lekcji cw. 1 str. 29
Naucz sie czytac zdania cw. 5 str. 30
Zrob cw. 6 str. 31

2019-04-27 14:22:37 ET

4 maja 2019

Zadanie domowe

Cwicz wymowe wyrazow poznanych na lekcji (baranek, pisanki, babka, mazurek, koszyk, swieconka, zajac wielkanocny, kurczak)
Cw 5 str. 39 - cwicz odpowiedzi na pytanie np. Co jest na talerzu? Na talerzu jest pisanka. itd.
Caly czas ucz sie slow piosenki Na Dzien Mamy i Taty
Przypominam, ze wypelnione formy na wycieczke z oplata nalezy oddac do mnie do 4/27/19

Zycze wszystkim spokojnych i pogodnych Swiat Wielkanocnych, smacznego jajka i mokrego smigusa dyngusa.
Do zobaczenia 4/27/19

2019-04-06 14:34:23 ET

27 kwietnia 2019

Cwicz wymowe wyrazow poznanych na lekcji str. 26 cw.1
Zrob cw. 5 str. 28
Ucz sie slow piosenki na Dzien Mamy i Taty

OGLOSZENIE: Na akademie z okazji Dnia Mamy i Taty (18 maja) dziewczynki ubieraja sie w kostium ksiezniczki, a te ktore nie maja sukienki ubieraja: czarne body lub obcisla podkoszulke, czarne leginsy, czarne skarpety i czarne buty. Chlopcy natomiast ubieraja czarne, sportowe spodnie i biale podkoszulki.

2019-03-30 14:56:57 ET

6 kwietnia 2019

+1-617-250-7048 | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org