Ogłoszenia Szkolne

Strona: 1

Najnowsze Wydanie Biuletynu Już Na Naszej Stronie

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania biuletynu na naszej stronie www.szkolajp.com i zapoznania się z bieżącymi wydarzeniami.

2018-01-23 11:07:56 ET

Agnieszka Klimas

Miejsce na wizytówkę Twojego biznesu!

50% dochodu z każdej wizytówki dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Zabawa Choinkowa dla klas 0-3

Zapisy do pomocy w klasach swojego dziecka lub pytania prosimy kierować do Moniki Wierzbicki (860) 841 1654

2018-01-18 13:21:57 ET

Joanna Michalski

Zebranie z Rodzicami

21 października 2017r. o godzinie 8:15am w sali 508 odbędzie się zebranie wychowawcy z rodzicami klasy Va. Serdecznie zapraszam.

2017-10-16 11:33:24 ET

Ewa Nadolnik

Spotkanie z rodzicami

14 pazdziernika o godz. 8:15 AM w sali 402 odbedzie sie zebranie (5-15 min.) wychowawcy z rodzicami kl.VIIA. Spotkanie organizacyjne: wybor trojki (lub piatki) klasowej do wspolpracy z Zarzadem,oraz przy organizowaniu imprez klasowych itd. Pytania otwarte od rodzicow. Zapraszam.

2017-10-12 13:25:42 ET

Maria Kucharz